Proces wdrożenia wynajmu pojazdów poprzez aplikację Vooom jest złożony i czasochłonny, gdyż przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa Twoich danych osobowych i płatniczych. Dlatego wprowadzamy stopniowo pojazdy kolejnych operatorów.
Ponadto umożliwiamy wynajem pojazdów tylko tych operatorów, których systemy umożliwiają takie działania. Niektórzy z nich nie są jeszcze przygotowani do tego od strony technologicznej lub biznesowej.
Cały czas jednak pracujemy nad tym, aby przekonać do współpracy wszystkich operatorów. Uważamy bowiem, iż takie narzędzia jak Vooom nie tyko umożliwiają użytkownikom wygodniejsze korzystanie z dobrodziejstw wszystkich dostępnych na rynku pojazdów współdzielonych, bez konieczności przeskakiwania pomiędzy kilkunastoma aplikacjami, aby znaleźć dogodny środek komunikacji w pobliżu. Dzięki temu jest również łatwiej przekonać do skorzystania z wynajmowanych na minuty pojazdów osób niezdecydowanych lub nastawionych sceptycznie.
Zwiększając liczbę użytkowników pojazdów współdzielonych działamy na korzyść wszystkich obecnych na rynku podmiotów i sprawiamy, że poruszanie się po miastach staje się szybsze i bardziej sprawne. Zyskuje na tym również środowisko, gdyż im mniej prywatnych pojazdów na ulicach naszych miast, tym mniejsze zanieczyszczenie powietrza i tłok na drogach.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?