Aby podłączyć konta operatorów pojazdów w Vooom konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik aplikacji, czego możesz dokonać w sekcji "Ustawienia" - wystarczy podać aktywny e-mail oraz wymyślić hasło (Zob. poradę "Jak zarejestrować konto użytkownika Vooom w aplikacji")
Po pomyślnej rejestracji konta użytkownika wejdź do sekcji "Ustawienia". W tym celu dotknij w prawym górnym rogu ekranu otwartej aplikacji Vooom ikonę kółeczka z trybikami. Następnie odszukaj i dotknij napis “POŁĄCZONE KONTA OPERATORÓW”:

Zobaczysz teraz ekran z nazwami i logotypami operatorów, których pojazdy można w obecnej chwili wynajmować przez aplikację Vooom. Możesz podłączyć dowolną liczbę kont operatorów pojazdów. Uwaga! Aby je podłączyć należy mieć wcześniej założone i aktywne konto w aplikacji każdego z operatorów, których chcesz dodać do Vooom.

Po prawej stronie operatora znajduje się zielony przycisk "POŁĄCZ", który należy kliknąć aby podłączyć wybrane konto do Vooom:

Po kliknięciu przycisku "POŁĄCZ" Vooom przeniesie Cię na stronę logowania wybranego operatora. Wprowadź teraz dane jakimi logujesz się na jego konto. Twoje dane do logowania są bezpiecznie, gdyż Vooom nie przechowuje na serwerze Twojego loginu i hasła. Dane te trzymane są tylko lokalnie na Twoim urządzeniu:

Powtórz powyższe czynności z pozostałymi operatorami, z których pojazdów korzystasz.Pamiętaj, że jeśli nie jesteś jeszcze ich klientem, a chcesz korzystać z ich pojazdów to najpierw należy zarejestrować się u danego operatora. Po rejestracji możesz dodać jego konto w Vooom zgodnie z informacjami podanymi powyżej.

Gratulacje! Od tej chwili możesz rezerwować i wypożyczać pojazdy dodanych operatorów prosto z mapy Vooom!

Pamiętaj też, że możesz płacić mniej za przejazdy! Jak to możliwe? Zachęć swojego pracodawcę do wykupienia w Vooom nowatorskiego benefitu pracowniczego - Budżet Mobilności. Dzięki temu, co miesiąc otrzymasz na swoje konto zwrot części wydanych pieniędzy na przejazdy. Jak duży będzie to zwrot, to już zależy od hojności Twojego pracodawcy :-) Więcej o Budżecie Mobilności na stronie Vooom >>

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?